AKTUALITY

Uspokojil sa s tretím miestom.

V nedeľu 4.9. 2011 pokračoval Slovenský seriál v cyklistike 17. kolom so štartom v Perneku a s cieľom v stúpaní na Pezinskú Babu. Boli to posledné preteky jednotlivcov s hromadným štartom v tejto sezóne. Na pretekárov čakajú už len tri časovky, pričom posledná bude časovka do vrchu na Šachtičky. Do poslednej etape nastúpili v kateg. Masters A - R. Belák, M.Zubaj, P. Cigánek, V. Kurhajec.

Cítil formu v nohách.

V priebehu minulého týždňa sa konali dve kolá Slovenského pohára Masters. V štátny sviatok 1.9. 2011 sa uskutočnilo 16.kolo v Halíči.

Cestami SNP už čoskoro.

Vážení priaznivci cyklistiky, už o pár dní presne 28.8. 2011 odštartuje 3. ročník cyklistických pretekov Cestami SNP.

Slovenské Pyreneje preveria cyklistov.

Kláštor pod Znievom sa počas dnešného dňa a zajtrajška stane dejiskom 51. ročníka Znievských dní cyklistiky. Prvenstvo v hlavnej kategórii by mal obhajovať Trenčan Maroš Kováč.

Z Jasenskej doliny odišli spokojní.

Na Majstrovstvách Slovenska v cyklistike kategórie Masters A (30.-39 roční) vybojoval Rastislav Belák z RCT Martin striebornú medailu. Jeho oddielový kolega Patrik Chlebo skončil tretí.

Po dlhšej prestávke opäť vo forme.

Už o dva dni 5.7. 2011 po skončení pretekov v Sabinov, pokračoval seriál Slovenského pohára v Banskej Bystrici. Tu už pretekári štartovali v krásnom teplom počasí a mohli si vychutnávať slniečko na horskom kritérium.