AKTUALITY

Z ostrova ich vyprevádzal dážď.

V posledný deň na 14. - dňovom sústredení na Malorke si dvaja zástupcovia cyklistického oddielu R.C.T. Martin "naložili" vyjazďovanie.
Po ľahkých 60km a príchode na izbu sa začali baliť a pripravovať na odchod domov.

Dnes sme išli na silu.

Po dni oddychu, prechádzkach po pláži a "Patrikovej" reštaurácii sme opäť vyrazili na tréning.

Navštívili Paťovu reštauráciu.

V uvedený deň si cyklisti dopriali oddych, pričom boli navštíviť Patrikovu reštauráciu, kde sa dobre napapali a vyzdvihli pohostinnosť obslužného personálu, ktorí im vyšiel vo všetkom v ústrety.

Rasťo pochválil Patrikov reklamný pútač s jeho menom.

Popod zamračenú oblohu.

Zamračená obloha a silný vietor "pustil" cyklistov z cyklistického oddielu R.C.T. Martin, ktorí sú na 14 - dňovom sústredení na Malorke na tréning len do blízkeho okolia mesta S - Arenal.

Na každého raz dôjde.

Včerajší rýchly záver tréningu prospel nohám, ktoré sa trochu rozhýbali a tak sa chlapci už tešili na dnešnú horskú etapu. Ako sa neskoršie ukázalo nie každému prospel takýto záver tréningu.

Rasťo dnes zbadal Yetiho !

Po včerajšom náročnom dni si cyklisti z Martina vybrali rovinatú trasu smerom na Cala Pi, Felanitx, Llucmajor, S- Arenal. Zhruba po 25 km Rasťo, vykríkol, "Aha Yeti".

Rešpekt Sa Calobra prekonaný.

Traduje sa, kto nebol „Sa Calobru“ nebol na Malorke. Nuž prišiel čas, kedy sa bolo treba po štyroch sústredeniach s týmto vysporiadať.