AKTUALITY

Vytúžený oddych je tu opäť.

Napriek tomu, že slniečko krásne svieti a láka k moru si sadnúť a oddychovať, tak my sme si vybrali oddych vo forme ľahkého vyjazdenia v okolí S- Arenalu.

Po prejdení 40 km sme absolvovali prechádzku po pobreží a nakúpili darčeky.
Zajtra nás čaká opäť kopcovitá etapa.

Dnes len vo dvojici.

Po včerajšej kráľovskej etape sa skupina rozdelila. Jedna polovica išla vyjazdiť a druhá v ktorej som bol ja a Maroš Mišík išla absolvovať mierne kopcovitú etapu cez Esglaietu, Esporles odkiaľ viedlo stúpanie na Galileu 500 m.n.m.

Spoločná stovka.

O 10:30h. sa pred hotelom Ayron Park sa zišla celá skupina slovenských cyklistov a vyrazila smerom na Bunyolu a na kopec Coll de Hono 540 m.n.m...

Konečne oddych.

Po piatich dňoch trénovania prišiel vytúžený oddych. Krátky 40 km švih po rovine vždy urobí dobre.
Včera poobede dorazila ďalšia časť slovenskej výpravy. A dnes prišiel ďalší člen martinského oddielu, takže zajtra môže vyrážať päť členná skupina.

Po piatich dňoch samostatného trénovania príde konečne rad aj na jazdu v háku.

V háku sa lepšie ťahá.

Dnešný deň smeroval opäť do hôr. Z hotela smer na Sa Cabaneta, Bunyola, Esglaieta odtiaľ odbočka doprava na Valldemossa 408 m nad morom. Pred kopcom prišiel vhod oddych v krajšom háku.

Sústredenie začalo.

Tento rok sa na sústredení na Malorke (11.4.-22.4. 2014) zúčastnia len dvaja pretekári z martinského oddielu R.C.T. Martin, Rastislav Belák a Jaroslav Švestka, ktorý sa pridá do tréningového procesu od 15.4. 2014.