AKTUALITY

Novoročná jazda.

Počasie nám prialo a tak nám nič nebránilo v ceste aby sa takmer všetci skalní cyklisti z Martina stretli a odjazdili spoločne prvé kilometre Nového roka.

Teplé počasie pozvalo cyklistov na cestu.

Aj december vie prekvapiť a tento nesklamal a pozval martinských cyklistov na tréning. Na bežky, ani náhodou ale priamo na cestu na bicykloch. Teplota ukazovala okolo 10 C a to nenechalo pravých cestárov bez povšimnutia.

Majster Slovenska v cyklokrose je Martinčan.

Odchovanec R.C.T. Martin Juraj Bellan v súčasnosti preteká za farby CK MŠK Žiar nad Hronom, dosiahol ďalší pekný úspech vo svojej kariére, keď sa dňa 15.12. 2013 v Bánovciach nad Bebravou stal majstrom Slovenskej republike v cyklokrose v kategórii junior.

Večerná turistika.

Martinskí cyklisti z MŠK Žiar nad Hronom, CK BB, Beer inside teamu a R.C.T. Martin sa vo večerných hodinách stretli na stráňach aby opäť za pomoci umelého osvetlenia zdolali Martinské hole -vysielač.

Nálada bola výborná a ako sami chalani hovoria aj keď sme každý z iného klubu, cieľ máme jediný a to čo najlepšie sa pripraviť na budúcu cyklistickú sezónu.
V blízkej dobe plánujeme ďalšie túry a určite sa potešíme väčšej účasti.....

Z hmly rýchlo preč.

Babie leto prišlo neskoršie ale o to je krajšie a teplejšie.
Ranné hmly v Turci trvajú dlhšie ako je zvykom v iných mestách a preto martinský cyklisti, vyrážajú čo najrýchlejšie do vyšších polôh.

Túto nedeľu to boli Martinské hole, kde vládlo pekné, slnečné a teplé počasie.

Na fotke zľava Rasťo Belák a Tomáš Kojtal.

Patrik pozval na výlet.

Patrik Chlebo nám sľuboval, že nás zoberie na pekný výlet, len musí byť počasie. V nedeľu prišiel ten čas, keď všetko hralo a výlet sa mohol uskutočniť.

Záverečný trhák sa vydaril.

V nedeľu 6.10.2013 sa uskutočnilo Finále 1. Mládežníckej MTB Tour 2013. Pretekalo sa v 5 kategóriách: Mikro, Mini, Mladší žiaci, Starší žiaci a Kadeti.

Cesta po SNP ukončená.

Cyklomaratón Po Ceste SNP oslávil v tomto roku päť rokov a je to hlavne zásluha Vás, pretekárov, ktorí ste opäť zavítali do Turčianskej kotliny a postavili sa Vašou "zbraňou" bicyklom na štart.