Posledný septembrový víkend sa konali posledné preteky Slovenského pohára v cestnej cyklistike v kategórii Masters.

Na štart časovky do vrchu sa postavili štyria pretekári R. Belák, P. Cigánek, M. Ranto a M. Mišík. Posledný dvaja štartovali v kategórii neregistrovaní. Časovka do vrchu na Šachtičky vždy vzbudzuje rešpekt. V stúpaní na 6 km preverí pretekárov ako si vedia poradiť s takým prudkým stúpaním.
Pretekári už do konečného poradia nemohli zasiahnuť a tak celkové poradie zostalo nezmenené.R. Belák skončil desiaty,P. Cigánek 13. miesto, M. Ranto skončil siedmi a Mišík tretí.

Na záverečnom vyhodnotení bol pretekár M. Zubaj vyhlásení v celkovom hodnotení Slovenského pohára ako tretí muž v kategórii Masters A.

Celkové poradie ostatných pretekárov: R. Belák 7, P. Cigánek 12, P. Chlebo 23, V.Kurhajec 24.
V kategórii B obsadil konečné deviate miesto Ľ. Bugan. Predsavzatie ktoré si dalo R.C.T. Martin bolo splnené. Aspoň jeden pretekár na "bedni".

Počas celej sezóny podávali pretekári pekné výkony o čom svedčí päť prvých miest, šesť druhých a päť tretím miest.
Získať titul Majstra Slovenska sa im síce nepodarilo ale druhé a dve tretie miesta na majstráku stojí za povšimnutie.

Na konci sezóny sa chcem poďakovať všetkých sponzorom, ako aj pretekárom, ktorí si plnili oddielovú taktiku, ktorá priniesla konečné tretie miesto v Slovenskom pohári.