AKTUALITY

Maratón Po ceste SNP 2014 .

Pozdravujeme všetkých priaznivcov cyklistiky, zvlášť minuloročných účastníkov cyklomaratónu Po ceste SNP ako aj tohtoročných účastníkov.

Etapové preteky v Hornom Kalníku.

Horný Kalník sa stal opäť po roku dejiskom etapových pretekov Masters Turčianske okruhy, keď privítal cyklistov v kategóriách Masters na 12. kole Slovenského pohára CPV ( Cyklistika pre všetkých).

Adamove Beskyd Tour.

V sobotu 12.7.2014 sa Adam Bubelíny zúčastnil na cestných pretekoch v polmaratóne Beskyd Tour v Českej republike. Na 90km trati odštartoval v kategórii muži do 29 rokov a v silnej konkurencii sa umiestnil na 18 mieste s časom 2:47:43 hod.

Oravský cyklomaratón.

V nedeľu 5.7.2014 sa Adam Bubelíny zúčastnil na Oravskom cyklomaratóne, kde som pretekal na trati do pohody merala 25 km v kategórii kadet a obsadil 1. miesto časom 1:11:08.

Celkovo bez rozdielu kategórie som obsadil tretie miesto. Trať bola veľmi náročná , hlavne zjazdy , boli veľmi technické a strmé. V poslednom zjazde som aj nepekne spadol, nestalo sa mi našťastie nič vážne, len zopár škrabancov ale odniesol si to dres.

Na východe víťazne.

Počas uplynulého víkendu sa konali etapové preteky v cyklistike SP Merida Road Cup 6. kolo SP v Sabinove o pohár primátora mesta Sabinov.

Regionálna liga Turca.

Ako každý druhý utorok aj tento utorok 20.5. 2014 sa uskutočnila Regionálna liga Turca ide už o 4. ročník, ktorá mala na programe časovku jednotlivcov so štartom a cieľom v Belej.

Poradil si s náročnou traťou.

V nedeľu 25.5.2014 absolvoval Adam Bubelíny preteky mládežníckej MTB Tour, ktorá sa konala na Remate. Okruh bol dlhý 1300 m a musel ho zvládnuť 6-krát.

Adam V Dolnej Maríkovej nesklamal.

Najmladší člen R.C.T. Martin, Adam Bubelíny pochádzajúci z Turčianskych Teplíc sa zúčastnil v sobotu 17. 5 . 2014 na cyklomaratóne V Dolnej Maríkovej. Vo svojej kategórii 15-16 roční na 20 km trati obsadil pekné štvrté miesto. Bez rozdielu veku skončil na 6. mieste.

Až na vrchol Pezinskej Baby.

V nedeľu 18.5. 2014 po sobotňajších časovkách pokračoval Slovenský pohár pretekom s hromadným štartom so štartom v Perneku a s cieľom na Pezinskej Babe.