AKTUALITY

DRESY OSTALI DOMA !

Počas uplynulého víkendu sa v Turčianskej kotline konali cyklistické etapové preteky Turčianske okruhy, ktoré boli zaradené do Slovenského pohára Masters 2012 Merida Road Cup.

TURČIANSKE OKRUHY.

Pozdravujeme všetkých cyklistov a fanúšikov cyklistiky, ktorí v sobotu 21.7. 2012 zavítajú do obce Horný Kalník na 1. etapu cyklistických pretekov v rámci Slovenského pohára Merida Road Cup.

Pod Tatrami víťazne.

V nedeľu 15.7. 2012 sa konalo 9.kolo Slovenského pohára Masters Merida Road Cup 2012 v Spišskom Bystrom kde bol štart aj cieľ preteku jednotlivcov s hromadným štartom.

Michalovi sedela aj časovka.

V utorok pokračovala Turčianská regionálna cyklistická liga časovkou so štartom aj cieľom v Belej. Časovka merala 9 km a preverila výkonnosť všetkých cyklistov, ktorí sa zúčastnili na pravidelnom meranom tréningu.

Adam Bubelíny vybojoval bronz.

V sobotu 23.6. 2012 sa uskutočnil 14. ročník Suľovského cyklomaratónu na horských bicykloch. Martinský oddiel zastupoval nový člen Adam Bubelíny, ktorý prišiel k nám z Turčianskych Teplíc.

Upršané Čachtice.

Dňa 10.6. 2012 pokračoval Slovenský pohár Masters štvrtým kolom v Čachticiach, na ktorých sa predstavil aj Ladislav Šidlo.
Úspešný cyklista v juniorskej ale aj mužskej kategórii sa opäť po dlhšej prestávke vracia na pretekárske pole. …

Začiatok Turčianskej regionálnej ligy.

Bežecký oddiel KBL ŠKP Martin organizuje Regionálnu cyklistickú ligu 2012.
V sezóne 2012 bude na pláne 12. kôl na ktorých si môžu zmerať svoje sily všetci cyklisti Turca bez rozdielu či vlastnia alebo nevlastnia cyklistickú licenciu.

Štart prvého kola je už dnes 3.7.2012 o 18 hod. na Lipovci (autobusová zástavka).

Viac podrobnosti aj s mapami trati nájdete na : www.kblskpmartin.meu.zoznam.sk