AKTUALITY

Regionálna cyklistická liga je ukončená !

V utorok 25.9. 2012 o 17 hod. vyvrcholila po 12. kolách Regionálna cyklistická liga v Martine. Posledným kolom bola časovka do vrchu na Martinské hole. Pretekári odštartovali od kempingu pod Martinskými hoľami a cieľ bol po zhruba 7 km.

Premohol sa a získal bronz.

V sobotu 15.9. 2012 sa konalo 18. kolo Slovenského pohára Masters v Kráľovej pri Senci. Išlo o rovinatú etapu na 9 km okruhu.
Z Martina vycestovala slabšia výprava čo do počtu pretekárov. Michal Mišík štartoval v kategórii Muži B a Rastislav Belák spolu z Ladislavom Šidlom odštartovali na trať dlhú 90 km.
Laco už týždeň netrénoval a tak som ho musel prehovárať aby prišiel na štart. Dlho to netrvalo a súhlasil. Hneď od štartu sme začali nastupovať a aby…

Domácu pôdu nedal nikomu.

Tradičný termín v utorok o 17 hod. sa konalo 11. kolo Regionálnej cyklistickej ligy v Turci. Na štart sa postavilo 17 pretekárov, ktorí si nič nedarovali a hneď v prvom kopci za obcou Horný Kalník nasadili nástup.

Defekt prišiel na vrchole.

V stredu 5.9. 2012 mal premiéru na paralympijských hrách v Londýne, rodák z Levoče Jaroslav Švestka, ktorý odštartoval boj s časom. Jeho veľké úsilie k dobrému výsledku pribrzdil defekt kilometer a pol pred cieľom, kedy musel vymeniť celý bicykel a stratil minimálne jednu minútu. Nakoniec skončil vo svojej kategórii C2 s časom 27:53:84 min. na trinástom mieste.

Na Pezinskej Babe Laco druhý.

Počas uplynulého víkendu sa konalo ďalšie kolo Slovenského pohára Masters so štartom v Perneku a s cieľom v stúpaní na Pezinskú Babu.