AKTUALITY

NUTNÁ REGISTRÁCIA NA MARATÓN SNP !

Požiadam pretekárov, všetkých kategórii Masters , Mužov B a Ženy, ktorí budú štartovať v rámci cyklomaratónu “ Po Ceste SNP“ aby sa registrovali dopredu prostredníctvom našej stránky. Nebude platná registrácia iba u hlavného rozhodcu.

Neobhájili prvenstvo na etapáku v Turci.

Rok prešiel ako voda a opäť sme sa v dňoch 13.7 – 14.7. 2013 stretli na cyklistických etapových pretekov pod názvom Turčianske okruhy, ktoré boli zároveň 12. kolom Slovenského pohára Masters Merida Roud Cup.

ZMENA CYKLOMARATÓN SNP 2013 !

Dobrý deň vážení cyklisti a účastníci tohto ročného Cyklomaratónu SNP 2013.

CHCEME VÁS INFORMOVAŤ, ŽE DOŠLO K ZMENE TERMÍNU KONANIA CYKLISTICKÝCH PRETEKOV CYKLOMARATÓN CESTOU SNP.

PÔVODNÝ TERMÍN 24.8. 2013 SA MENÍ NA NOVÝ TERMÍN SOBOTA 31. 08. 2013.

Zmena sa uskutočnila z dôvodu technických záležitostí !

Za pochopenie ďakujeme.

Časovka v daždi.

Na medzinárodný sviatok detí sa konalo 7. kolo Slovenského pohára v cyklistike časovkou jednotlivcov v Košeckom Podhradí.

Na priehrade získali prvé miesto.

Napriek chladnému a daždivému počasiu vycestovali pretekári z Martina na preteky do Čunova kde v sobotu bola na programe doobeda časovka jednotlivcov a poobede časovka družstiev.

Pokračovali na Východe Slovenska.

Počas víkendu 18. a 19.mája 2013 pokračoval Slovenský pohár v cyklistike v kategóriách Masters a Mužov B. Na námestí odštartovali preteky, ktoré sa išli ako kritérium bodovali sa prejazdy prvých štyroch pretekárov na mestskom okruhu v Sabinove.

Prvé preteky a prvé úspechy.

Minulý týždeň v nedeľu 5.5. 2013 sa konalo prvé kolo Slovenského pohára Masters 2013. Po zimnej príprave čakala na pretekárov previerka z rýchlosti na kritérium v Komjaticiach.