AKTUALITY

Cestu SNP vyhral Ondrej STREČKO !

Cyklomaratón Cestou SNP 2012 je úspešne ukončený a ja by som sa touto cestou za organizačný výbor poďakoval každému členovi tohto výboru ako aj všetkým pomocníkom, ktorí pomohli pri jeho organizácii.

DRESY OSTALI DOMA !

Počas uplynulého víkendu sa v Turčianskej kotline konali cyklistické etapové preteky Turčianske okruhy, ktoré boli zaradené do Slovenského pohára Masters 2012 Merida Road Cup.

TURČIANSKE OKRUHY.

Pozdravujeme všetkých cyklistov a fanúšikov cyklistiky, ktorí v sobotu 21.7. 2012 zavítajú do obce Horný Kalník na 1. etapu cyklistických pretekov v rámci Slovenského pohára Merida Road Cup.

Pod Tatrami víťazne.

V nedeľu 15.7. 2012 sa konalo 9.kolo Slovenského pohára Masters Merida Road Cup 2012 v Spišskom Bystrom kde bol štart aj cieľ preteku jednotlivcov s hromadným štartom.

Michalovi sedela aj časovka.

V utorok pokračovala Turčianská regionálna cyklistická liga časovkou so štartom aj cieľom v Belej. Časovka merala 9 km a preverila výkonnosť všetkých cyklistov, ktorí sa zúčastnili na pravidelnom meranom tréningu.

Adam Bubelíny vybojoval bronz.

V sobotu 23.6. 2012 sa uskutočnil 14. ročník Suľovského cyklomaratónu na horských bicykloch. Martinský oddiel zastupoval nový člen Adam Bubelíny, ktorý prišiel k nám z Turčianskych Teplíc.