AKTUALITY

ZMENA CYKLOMARATÓN SNP 2013 !

Dobrý deň vážení cyklisti a účastníci tohto ročného Cyklomaratónu SNP 2013.

CHCEME VÁS INFORMOVAŤ, ŽE DOŠLO K ZMENE TERMÍNU KONANIA CYKLISTICKÝCH PRETEKOV CYKLOMARATÓN CESTOU SNP.

PÔVODNÝ TERMÍN 24.8. 2013 SA MENÍ NA NOVÝ TERMÍN SOBOTA 31. 08. 2013.

Zmena sa uskutočnila z dôvodu technických záležitostí !

Za pochopenie ďakujeme.

Časovka v daždi.

Na medzinárodný sviatok detí sa konalo 7. kolo Slovenského pohára v cyklistike časovkou jednotlivcov v Košeckom Podhradí.

Na priehrade získali prvé miesto.

Napriek chladnému a daždivému počasiu vycestovali pretekári z Martina na preteky do Čunova kde v sobotu bola na programe doobeda časovka jednotlivcov a poobede časovka družstiev.

Pokračovali na Východe Slovenska.

Počas víkendu 18. a 19.mája 2013 pokračoval Slovenský pohár v cyklistike v kategóriách Masters a Mužov B. Na námestí odštartovali preteky, ktoré sa išli ako kritérium bodovali sa prejazdy prvých štyroch pretekárov na mestskom okruhu v Sabinove.

Prvé preteky a prvé úspechy.

Minulý týždeň v nedeľu 5.5. 2013 sa konalo prvé kolo Slovenského pohára Masters 2013. Po zimnej príprave čakala na pretekárov previerka z rýchlosti na kritérium v Komjaticiach.

Opäť zdolaná Cura.

Po včerajšej stredne ľahkom tréningu aj s malou nehodou v podaní Patrika, sme sa vybrali na vnútrozemné kopce na Malorke.

Opäť radostná rovina Cala Pí.

Po zvládnutých kopcoch sme sa opäť vydali smerom na známu rovinnatú trasu popri pobreží smerom na Calá Pí, Sa Rapitá,Campos, Felanitx,Porreres, Llucmajor a S Arenal.

Kráľovská etapa vo dvojici.

Je krásne slnečné nedeľné ráno a to znamená, že dnes je deň keď sa vyráža na kráľovskú etapu. Bohužiaľ pre nemoc niektorých pretekárov vyrážajú len Rasťo a Michal.