AKTUALITY

Regionálna liga Turca.

Ako každý druhý utorok aj tento utorok 20.5. 2014 sa uskutočnila Regionálna liga Turca ide už o 4. ročník, ktorá mala na programe časovku jednotlivcov so štartom a cieľom v Belej.

Poradil si s náročnou traťou.

V nedeľu 25.5.2014 absolvoval Adam Bubelíny preteky mládežníckej MTB Tour, ktorá sa konala na Remate. Okruh bol dlhý 1300 m a musel ho zvládnuť 6-krát.

Adam V Dolnej Maríkovej nesklamal.

Najmladší člen R.C.T. Martin, Adam Bubelíny pochádzajúci z Turčianskych Teplíc sa zúčastnil v sobotu 17. 5 . 2014 na cyklomaratóne V Dolnej Maríkovej. Vo svojej kategórii 15-16 roční na 20 km trati obsadil pekné štvrté miesto. Bez rozdielu veku skončil na 6. mieste.

Až na vrchol Pezinskej Baby.

V nedeľu 18.5. 2014 po sobotňajších časovkách pokračoval Slovenský pohár pretekom s hromadným štartom so štartom v Perneku a s cieľom na Pezinskej Babe.

Preteky s časom zvládli dobre.

V sobotu 17.4. 2014 sa uskutočnilo 3.kolo Slovenského pohára Masters Merida Road Cup v Čunove. Doobeda bola na programe časovka jednotlivcov.

Juraj Bellan na svetovom pohári.

Juraj Bellan absolvoval minulý týždeň svetový pohár Preteky mieru Juniorov, ktoré sa konali v Terezíne.
Ide o etapové preteky s troma etapami a jednou časovkou. …

Záverečný tréning na Curu.

Vo večerných hodinách máme odlet domov a tak sme sa vybrali na ľahký 65 km tréning cez Záhradky až sme došli po najvychytanejší a najbližší kopec Coll del Cura.

Z vrcholu kopca je nádherný výhľad na všetky strany ostrova Malorka a tak sme si pozreli kde všade sme trénovali za uplynulých 11 dní.

Napriek tomu, že máme veľkú únavu v nohách tak posledné čo sme si povedali pre zjazdom a cestou na hotel, že budúci rok sa sem opäť vrátime.

Z majstrom sveta na kráľovsku etapu.

Dnešný deň je pre nás všetkých pocta ísť na tréning, pretože včera docestoval slovenský reprezentant telesne postihnutých športovcov Jozef Metelka, ktorý sa stal pred dvoma týždňami majster sveta na dráhe na 4km s pevným štartom, pričom prekonal svetový rekord v tejto disciplíne.

Vytúžený oddych je tu opäť.

Napriek tomu, že slniečko krásne svieti a láka k moru si sadnúť a oddychovať, tak my sme si vybrali oddych vo forme ľahkého vyjazdenia v okolí S- Arenalu.

Po prejdení 40 km sme absolvovali prechádzku po pobreží a nakúpili darčeky.
Zajtra nás čaká opäť kopcovitá etapa.