AKTUALITY

Rovina sa zmenila na peklo.

Po výdatnom spánku a bohatých raňajkách si Martinčania ako prvú tréningovú etapu naordinovali rovinu. Odchod od hotela o 10:30h a šup na "ľahší" rovinatý terén.

Príchod na sústredenie Malorka 2012.

Aj tento rok odleteli vybratí cyklisti z martinského oddielu R.C.T. Martin na sústredenie do tradičného campu na Malorke.
Rasťo a Patrik absolvujú svoje prvé jarné kilometre na známych cestách na Baleárskych ostrovov.

V stredu 4.4. 2012 prileteli v poobedných hodinách a po ubytovaní, absolvovali rozjazdenie v príjemnom teplom podnebí.

Spolu s martinskými cyklistami odcestovala aj amatérska skupina cykloturistov z Martina.

Juraj Bellan ml. za skúsenosťami k susedom.

Juraj Bellan mladší, ktorý začínal s cyklistikou v martinskom klube R.C.T. Martin, momentálne preteká za cyklistický oddiel Žiar nad Hronom, kde má sídlo slovenská reprezentácia dorastu, odchádza na týždeň na preteky TOI TOI do Mladej Boleslavi.

Spolu s kolegom s oddielu D. Zverkom, budú zbierať skúsenosti na posledné preteky v cyklokrose, ktoré budú zároveň Majstrovstvá Slovenska v Prievidzi 11.12.2011.

Zlepšil si techniku.

Niektorí pretekári, nemôžu byť bez pretekov ani v tomto období, medzi nich patrí aj Martin Ranto. Člen R.C.T. Martin, ktorí počas leta naháňa výsledky na MTB pretekoch, teraz osedláva cyklokrosový bicykel.

Smer Martinské hole - Bystrička.

Počas prechodného obdobia v mesiacoch október-november sa stretávajú cyklisti martinského oddielu aby si na horských bicykloch prešli krásne zákutia Malej a Veľkej Fatry.

Ukončenie sezóny 2011.

Posledný septembrový víkend sa konali posledné preteky Slovenského pohára v cestnej cyklistike v kategórii Masters.

Paralympiáda nie je potvrdená.

Patrik Chlebo ako posledný z martinských cyklistov sa dnes predstavil na Majstrovstvách sveta v telesne postihnutých cyklistov, ktoré sa konajú v meste Roskilde v Dánsku v termíne od 8.9. – 11.9. 2011.

Jaroslav Švestka siedmy.

Martinskí cyklisti Patrik Chlebo a Jaroslav Švestka rodák z Levoče v súčasnosti pretekajúci za R.C.T. Martin sa po príprave na Slovensku, presunuli na Majstrovstvá sveta v telesne postihnutých cyklistov do Dánska kde sa koná ich vrchol sezóny.