Milí cyklisti R.C.T. Martin a priatelia cyklistiky, rok 2014 je za nami a my spomíname len na tie chvíle, ktoré v nás zanechali len najkrajšie spomienky.

Ak boli športové alebo súkromné chvíle na ktoré chceme zabudnúť, tak teraz je tá chvíľa.

Nový rok 2015 je tu a ja, Vám želám len situácie, ktoré nahradia všetky zlé v minulého roka.

Všetko najlepšie veľa zdravia a úspechov v nasledujúcej sezóne 2015.

CENA V TOMBOLE karbonový rám MERIDA.

Už šesť rokov drží hlavnú sponzorskú ruku spoločnosť MERIDA, ktorá aj tento rok venovala hodnotnú cenu pre víťaza v tombole účastníkom cyklomaratónu PO ceste SNP.

Víťaz tomboly sa bude môcť tešiť z karbónového rámu SCULTURA EVO Edition.

Maratón Po ceste SNP 2014 .

Pozdravujeme všetkých priaznivcov cyklistiky, zvlášť minuloročných účastníkov cyklomaratónu Po ceste SNP ako aj tohtoročných účastníkov.

Etapové preteky v Hornom Kalníku.

Horný Kalník sa stal opäť po roku dejiskom etapových pretekov Masters Turčianske okruhy, keď privítal cyklistov v kategóriách Masters na 12. kole Slovenského pohára CPV ( Cyklistika pre všetkých).

Adamove Beskyd Tour.

V sobotu 12.7.2014 sa Adam Bubelíny zúčastnil na cestných pretekoch v polmaratóne Beskyd Tour v Českej republike. Na 90km trati odštartoval v kategórii muži do 29 rokov a v silnej konkurencii sa umiestnil na 18 mieste s časom 2:47:43 hod.

Oravský cyklomaratón.

V nedeľu 5.7.2014 sa Adam Bubelíny zúčastnil na Oravskom cyklomaratóne, kde som pretekal na trati do pohody merala 25 km v kategórii kadet a obsadil 1. miesto časom 1:11:08.

Celkovo bez rozdielu kategórie som obsadil tretie miesto. Trať bola veľmi náročná , hlavne zjazdy , boli veľmi technické a strmé. V poslednom zjazde som aj nepekne spadol, nestalo sa mi našťastie nič vážne, len zopár škrabancov ale odniesol si to dres.

Na východe víťazne.

Počas uplynulého víkendu sa konali etapové preteky v cyklistike SP Merida Road Cup 6. kolo SP v Sabinove o pohár primátora mesta Sabinov.