AKTUALITY

Na každého raz dôjde.

Včerajší rýchly záver tréningu prospel nohám, ktoré sa trochu rozhýbali a tak sa chlapci už tešili na dnešnú horskú etapu. Ako sa neskoršie ukázalo nie každému prospel takýto záver tréningu.

Rasťo dnes zbadal Yetiho !

Po včerajšom náročnom dni si cyklisti z Martina vybrali rovinatú trasu smerom na Cala Pi, Felanitx, Llucmajor, S- Arenal. Zhruba po 25 km Rasťo, vykríkol, "Aha Yeti".

Rešpekt Sa Calobra prekonaný.

Traduje sa, kto nebol „Sa Calobru“ nebol na Malorke. Nuž prišiel čas, kedy sa bolo treba po štyroch sústredeniach s týmto vysporiadať.

Krásne pobrežie dodáva chuť do cyklistiky.

Dnešné slnečné ráno „vyhnalo“ sústrediacich cyklistov opäť do kopcov. Po výdatných raňajkách na hoteli Dunas Blancas sa vydali smerom na Santa Máriu, Esglaeita, odkiaľ začalo stúpanie po krásnom novom asfaltovom povrchu na Valldemossu do nadmorskej výšky 408 m. nad morom.

Testovali nohy v kopcoch.

Dnešný deň martinskí cyklisti, ktorí sú na sústredení na Malorke vyrazili na tréning, ktorý ich zaviedol na dva vnútrozemské kopčeky.

Prvý ozajstný.

Dnes si Martinčania naplánovali prvý "ozajstný" tréning, ktorý viedol zo S-Arenal, smer Cala Pi, Campos, Felanitx, Porreres, Monturii, Algaida, Llucmajor a späť do miesta pobytu S-Arenal.

Zdolaná Komjatná.

Na druhý deň čakala martinských snehuliakov druhá spoločná etapa na ktorej išli všetci na žltého a tým pádol ako je dobrým zvykom v cyklistike ho čakali na kopcoch.

Rasťo Belák absolvoval prvý krát túto trasu.

Aprílový spoločný tréning.

Nevieme prečo ale Jarné tréningy bývajú najkrajšie a to asi preto, že počas celej sezóny sa nestretne toľko cyklistov na tréningu ako to bolo prvý aprílový víkend.

Martinčania si vybrali trasu smer Prievidza, Kanianka a cez Diel späť do Martina. Trasa to nebola ťažká ale ten výsledky rýchlostný priemer hovoril za všetko..... Chlapci brzdite ešte máte pred sebou celú sezónu.