V utorok 25.9. 2012 o 17 hod. vyvrcholila po 12. kolách Regionálna cyklistická liga v Martine. Posledným kolom bola časovka do vrchu na Martinské hole. Pretekári odštartovali od kempingu pod Martinskými hoľami a cieľ bol po zhruba 7 km.

Ako sa očakávalo tak sa aj naplnilo, časovku ovládol Michal Mišík, ktorý si potvrdil aj celkové prvé miesto pred druhým Miroslavom Kmeťom z CC Martin a zakladateľom Regionálnej ligy Janom Holigom ml. Rastislav Belák obsadil štvrté miesto.

Vyhodnotenie a odovzdanie pohárov s pohostením sa konalo u Janka Holigu, ĎAKUJEME.

Z myšlienkou organizovať túto ligu prišli Patrik Lučanský spolu už spomínaným Janom Holigom. Tento rok sme začínali prvé preteky na ktorých bolo 5 pretekárov. Postupne sa pripájali ďalší až sa stávalo, že nás bolo na štarte aj 20 cyklistov.
Pretekov sa môžu zúčastňovať cyklisti, ktorí majú licenciu ale takí, ktorí ju nemajú.
Vekové rozhranie v tomto roku bolo od 16 rokov až po 50 rokov.

Už dnes pozívame všetkých cyklistov na budúci ročník, pretože určite pokračujeme aj s novinkami.