8. deň Malorka
Po včerajšom putovaní po nových zákutiach Malorky sme sa vybrali na osvedčenú trasu s rovinatým profilom. Smer Cala Pí, Ses Salines, Santanyi, Felanitx, Porreress, Llucmajor. Inak túto trasu nazývame aj Budišský okruh v malorskom podaní.
V meste Llucmajor si Laco ešte odskočil na Coll de Cura, lebo potreboval do tela dostať aj tento deň stúpanie na kopec.
16. 4. 2016 Rastislav Belák