V stredu 24.6. 2020 sa uskutočnila martinská liga druhým kolom, ktorú usporiadalo združenie  Cyklisti Martin. Pekné počasie prilákalo turčianskych cyklistov a bola prekonaná doterajšia účasť. Významnou osobou včerajších pretekov bol Juraj Bellan , ktorý reprezentuje CK Dukla Banská Bystrica.

Už v prvom kole na trati Belá- Dulice, Necpaly, križovatka Žabokreky , Belá - Dulice odišiel v stúpaní do Necpál Adam Pomšár spolu s Dávidom Vavřinekom. Svoj náskok si udržali až do konca piateho okruhu, pričom v poslednom stúpaní ich dorazil J. Bellan a Dávid sa vrátil do hlavného balíku.  V záverečnom špurte Rastislav Belák skončil na štvrtom mieste a Patrik Lučanský došpurtoval hneď za ním. Jozef Kohút obsadil celkové 15. miesto a Lenka Bičkošová skončila na treťom mieste v ženskej kategórii.